JADAR wprowadza na rynek kolejną markę własną JADAR Home

jadar

Jadar Sp. z o.o., jeden z największych producentów kostki brukowej w Polsce, rozszerza swoją działalność o kolejną markę własną. Do niedawno wprowadzonej marki Jadar Garden dołączyła marka Jadar Home. Dzięki współpracy doświadczonych partnerów, zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni będą mogli korzystać z kompleksowej oferty aranżacji domów, mieszkań czy ogrodów wykończonych w najwyższym standardzie.

- Uruchomienie Jadar Home ma dla nas ogromne znaczenie biznesowe. To m.in. możliwość zaproponowania naszym dotychczasowym klientom i partnerom nowej gamy produktów i usług. To również dostęp do nowych klientów oraz lepsze perspektywy pozyskania kolejnych kontraktów indywidualnych i dystrybucyjnych. Dla naszych dotychczasowych klientów jest to na pewno dodatkowa gwarancja wiarygodności oraz biegłości w najnowszych rozwiązaniach kompleksowej aranżacji luksusowo urządzonych wnętrz i ogrodów, gwarantujących najwyższą jakość – komentuje Dariusz Kupidura, prezes zarządu Jadar Sp. z o.o. - 26 lat naszej działalności w Polsce i Europie utwierdziły nas w przekonaniu, że posiadamy wiedzę, dzięki której możemy tworzyć coraz szerszą i bardziej innowacyjną ofertę produktów i usług poprzez marki własne. Nasz model biznesowy pozwala szybko reagować na potrzeby klientów. Jesteśmy elastyczni i chcemy być niezastąpionym partnerem w biznesie – dodaje Dariusz Kupidura.

Dekoracyjny beton architektoniczny produktem flagowym Jadar Home

Wnętrza aranżowane i realizowane przez Jadar Home to idealny wybór dla osób o wyszukanym guście, lubiące styl i nowoczesny design w domu, ogrodzie lub miejscu pracy. Flagowy produkt marki własnej stanowią płyty z betonu architektonicznego, mające szerokie zastosowanie użytkowe i dekoracyjne od podłóg i ścian wewnątrz lokalu, przez rozmaite kształty z ozdobną fakturą i w kolorze, po zewnętrzne elewacje ścienne. Ponadto należące do spółki Jadar marki własne Jadar Home i Jadar Garden, z zastosowaniem betonu architektonicznego oferują swoim klientom szereg rozwiązań małej architektury, takie jak meble ogrodowe - ławki, siedziska, leżaki, fotele czy elementy ogrodu - ekskluzywne paleniska. Beton architektoniczny w wydaniu Jadar Home to nowy wymiar designu, dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta.

- Projektujemy działania, którymi wzmacniamy kanał sprzedaży, chcemy pokazywać trendy, obszary, które kryją wartość dodaną. Jadar Home to inwestycja z ogromnym potencjałem, uzupełniająca się z wcześniej wprowadzoną przez nas Jadar Garden. Teraz oferujemy naszym klientom nieograniczone możliwości w kreowaniu domu i jego krajobrazu – mówi Dariusz Kupidura.

Nowe technologie

Jadar realizuje najbardziej prestiżowe projekty w segmentach budownictwa ogólnego oraz związanego z kostką brukową i dekoracją architektoniczną do wnętrz i ogrodów. Na polskim rynku budowlanym działa od 26 lat. Jest liderem w zakresie wdrażania innowacji i nowych technologii dzięki należącej do firmy marki własnej Techmatik, zwanej technologią pięknego betonu. Nowoczesna fabryka oferuje bogate zaplecze sprzętowe, najnowszej generacji park maszynowy, kompletne linie technologiczne, dzięki którym zapewnia różnorodne formy i kolory kostki brukowej, krawężników czy galanterii betonowej.

JAKOŚĆ na pierwszym miejscu

Produkty sygnowane marką Jadar cenione są za swoją wysoką jakość, a także szeroką ofertę i łatwą dostępność. Jako jedyny producent kostki brukowej klientom zapewnia aż 10 lat gwarancji użytkowania. Cieszące się dużym zainteresowaniem produkty znaleźć można zarówno w sklepach firmowych, jak i centrach handlowych w całej Polsce. Jadar, z siedzibą w Radomiu, posiada fabryki także w trzech innych miastach – Skaryszewie, Kielcach oraz Grójcu. Kolejna fabryka powstaje na terenie byłego zakładu Odlewnia Ursus w Lublinie.


Jadar w ubiegłym roku zanotował 8 proc. wzrostu sprzedaży w porównaniu do 2014 r. Udział produktów z segmentu „Premium” wynosi ok. 34 proc. całej sprzedaży producenta. Działalność spółki nie ogranicza się tylko do rynku polskiego – Jadar eksportuje swoje produkty do Niemiec, Czech, Rosji a także na Białoruś, Ukrainę i Słowację.

 

Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce i Europie a także dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden, Jadar Techmatik oraz SunBlock. Spółka działa od 1990 r. i oferuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę i wysokiej jakości materiały budowlane przy użyciu nowoczesnych technologii. Jadar sp. z o.o., obok siedziby w Radomiu posiada oddziały w Warszawie, Skaryszewie, Kielcach, Grójcu i Ostrowcu Świętokrzyskim. Wysoką jakość wyrobów i stabilną pozycję spółki potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak „Orły Polskiego Budownictwa” czy certyfikat „Rzetelni w biznesie”. Firma Jadar została także w 2015 r. laureatem programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki w ramach projektu „Lider Polskiej Gospodarki”.
Więcej informacji na stronie www.jadar.pl.

Kontakt dla mediów:
Ewa Kumorek-Fedor
Dyrektor Zarządzająca
Value Communication Sp.z o.o.
Tel. + 48 605 110 832
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla mediów

 ikona nasze oddzialy